01/22/13 20:21

Бразилци станаха фенове на Код Д`Ивоар

Бразилските футболисти в лагера на Лудогорец станаха фенове на националния отбор на Кот Д`Ивоар. Те бяха агитирани от котдивоарецът в състава на шампионите Франк Гела, който събра сериозна група съотборници, с които да гледа мача от турнира на Африканските нации между Код Д`Ивоар и Того. За съжаление футболистът, който има 3 мача за националния тим на африканската държава с един отбелязан гол, имаше възможност да наблюдава само първото полувреме на двубоя, който завърши с победа на Код Д`Ивоар с 2:1 с гол в последните минути на срещата. Причина...