10/05/10 23:10

Сърбия се класира на полуфинал на световното по волейбол, чака победителя от "българската" група

Сръбският национален отбор по волейбол стана първият полуфиналист на световното първенство. Съставът на Игор Колакович изненадващо изхвърли от битката за медалите единия от двата големи фаворита в надпреарата Русия.

Сърбите спечелиха с 3:1 (28:26, 16:25, 25:21, 27:25) "сборная" и си заслужиха първото място в група P. В понеделник те се наложиха с 3:1 и срещу Аржентина. Така в третия двубой от групата руснаците и южноамериканците трябва да определят кой ще бъде втори и кой - трети....