12/05/10 15:14

“Челси” страда с четвърти мач без успех - 1:1

“Челси” не успя да победи в четвърти пореден мач от Висшата лига - 1:1 у дома с “Евертън”. Гостите са 15-и в класирането, но вчера в Лондон не личеше. А “Челси” очевидно е в криза, започнала с уволнението на помощник-треньора Рей Уилкинс, продължена с оставката на спортния директор Франк Арнесен и затвърдена от 4-те поредни провала на ... “Челси” не успя да победи в четвърти пореден мач от Висшата лига - 1:1 у дома с “Евертън”. Гостите са 15-и в класирането, но вчера в Лондон не личеше. А “Челси” очевидно е в криза, започнала с уволнението на помощник-треньора Рей Уилкинс, продължена с оставката на спортния директор Франк Арнесен и затвърдена от 4-те поредни провала на ...