02/08/12 18:15

Левски с първа победа в Турция

Левски постигна първа победа от подготвителния си лагер в Турция. „Сините“ удариха с 1:0 водения от Славолюб Муслин тим. В игра за елитния руски отбор през второто полувреме се появи един от любимците на Сектор Б - Жоазиньо, съобщава Gong.bg. Единственото попадение падна малко след почивката и бе дело на Орлин Старокин. Срещата бе наблюдавана от националния селекционер на България Любослав Пенев, както и от изпълнителния директор на Левски Иво Тонев и спортния шеф на „сините“ Георги Иванов – Гонзо. Заради различни проблеми участие в двубоя не можаха да вземат Христо Йовов и Дарко Тасевски. Така в средата на терена за Левски започнаха Владимир Гаджев, Сержиньо Грийн и Орлин Старокин. Добър мач записа и новото попълнение Нуно Пинто