07/06/12 06:29

Левски загуби от Черноморец Одеса

София /КРОСС/ Левски загуби втория си приятелски мач от подготовката в Линдабрун. Сините отстъпиха на украинския Черноморец Одеса с 0:2. И двата гола паднаха през първото полувреме. В 26 - та минута Будужан бе изведен зад защитата на Левски и отбеляза. В 33 - та минута Бергер с глава след центриране от корнер оформи крайния резултат, съобщават от клуба. Съставът на Левски: Пламен Илиев (63 - Ивайло Василев), Дъстли Мюлдер (59 - Александър Башлиев), Иво Иванов (46 - Йордан Милиев), Станислав Ангелов (82 - Любомир Илиев), Орлин Старокин (59 - Тодор Гочев), Владимир Гаджев (46 - Янко Ангелов), Роман Прохазка (75 - Никола Яначков), Кристовао Рамос (59 - Цветелин Тонев), Симеон Райков (59 - Опоку), Марсиньо  (59 - Христо Йовов), Базил де Карвальо (75 -Тодор Чаворски).