06/19/10 18:37

На живо: България – Холандия: 1:0

България поведе с 1:0 гейма срещу Холандия в мач от волейболната Световна лига. Момчетата на Силвано Пранди взеха първата част с 25:19 точки след 24 минути игра. Волейболистите ни бяха по-добрият тим през първата част и закономерно поведоха в резултата при гостуването си в срещата от Група А. Вторият мач на „трикольорите” ни срещу Холандия е утре от 16.00 часа българско време. Любопитното е, че „лалетата” победиха преди около седмица с чистото 3:0 гейма силният тим на Бразилия, но след това претърпяха поражение с 1:3 от „селесао”. В последни...