08/27/10 13:41

Баскетболистите втори в групата мач преди края

Мъжкият ни състав по баскетбол е втори в групата си от евроквалификациите кръг преди края на надпреварата. България гостува на Грузия в последния си двубой, а Белгия приема Полша. Именно белгийците водят засега във временното класиране в група Ц с 12 точки от 5 победи и 2 загуби. Националният ни тим дели второ-четвърто място с Полша и Грузия, които също са с по 11 точки от 4 победи и 3 поражения. Грузия снощи победи Португалия с 80:57 точки. Португалците почиват в последния кръг и е твърдо последен с 1 успех от 8 мача. Баскетболистите ни се ну...