08/29/10 22:06

Барселона тръгна по шампионски, Вия също

Барселона започна с класически успех защита на шампионската титла в Примера Дивисион. Каталунците победиха като гост Расинг Сантандер с 3:0 в мача от 1-ия кръг на Ла Лига. Третото попадение за отбора, воден от Пеп Гуардиола, пък бе дело на новото попълнение Давид Вия. Така бившият нападател на Валенсия вкара първото си попадение в официален мач с екипа на Барселона. Обичайният заподозрян за каталунците – Лионел Меси, откри резултата с гол от съблекалнята. В 3-та минута аржентинецът вкара за 1:0, като асистенция записа Андер Иниеста. Именно и...