09/19/10 18:03

Йовановски: Нищо не е изгубено, ще се борим за титлата

Старши треньорът на ЦСКА Гьоре Йовановски оправда загубата на своя отбор с натрупаната умора от мача с Бешикташ в четвъртък. Според македонеца, все още нищо не е загубено и „армейците” ще се борят дори за шампионската титла. „Имахме много липсващи футболисти. Имахме няколко положения, от които не се възползвахме, Славия го направи. След лагера ще направим анализа на мача, мисля, че трябваше да вкараме един гол. Животът продължава, ще видим”, заяви Йовановски. Той обясни липсата на Спас Делев в групата с факта че „в момента има по-добри футбол...