10/17/10 11:11

Синди Кросби с отличен мач за Питсбърг срещу Филаделфия

Сидни Кросби вкара гол при числено превъзходство 90 секунди след началото на третата част при победата на Питсбърг над финалиста от миналия сезон Филаделфия с 5:1 в мач от редовния сезон на НХЛ. В 17 мача от редовния сезон във Филаделфия Кросби има 13 гола и 28 точки. Общо срещу Филаделфия капитанът на "пингвините" има 26 гола и 59 точки в 33 мача. Това е втора поредна победа за тима на Питсбърг, който вече има 3 победи и 3 загуби от началото на сезона, а в петък победи Ню Йорк Айлендърс след продължение и записа първи успех в своята нова зал...