10/28/10 10:26

10 000 лева за зрител, вкарал гол на почивката на Левски – Локо пд

„Еврофутбол” ще награди всеки зрител, отбелязал попадение на полувремето на мача Левски – Локомотив (Пд) на 30.10.2010 г. (18:00 ч.) на стадион „Георги Аспарухов”. Българският букмейкър ще даде шанс на петима наблюдатели „да се разпишат” на почивката на срещата от 12-тия кръг на родното първенство. За целта те ще трябва да хванат петте, хвърлени от мажоретките на „Еврофутбол”, топки, които на произволен принцип ще полетят в различните сектори на стадиона. Избраните ще се борят за голямата награда от 10 000 лева с точно попадение по въздух от ц...