10/28/10 23:37

Бешикташ се промъкна за Купата след продължения

Съперникът на ЦСКА в Лига Европа Бешикташ потрепери 100 минути срещу втородивизионния Мерсин, преди да се класира за осминафиналите за Купата на Турция. „Черно-белите” победиха в крайна сметка с 3:0, но всички попадения паднаха след 100 минути игра, след като в редовното време приключи при нулево реми. Гути успя да успокои малко „Инюню” с първия гол точно в 100-та минута, а след това Бобо довържи противника с попадения в 102-та и 113-та минути. Това е и първа победа в последните пет мача за Бешикташ. Тимът нареди три загуби в турската Суперли...