11/27/10 21:36

Дунав също би шампиона, Монтана продължава непобеден

Дунав 8806 разгроми шампиона Лукойл Нефтохимик с 97-66 у дома в мач от седмия кръг на женската Национална баскетболна лига. Русенки почнаха да се откъсват към края на първата част и до края трупаха аванс. Те не оставиха съмнения в превъзходството си и спечелиха заслужено срещата. Това бе трети пореден успех за Дунав 8806, като тимът вече е с 4 победи и 3 загуби. Лукойл Нефтохимик пък е с баланс 3-4 и е с равни точки с русенки. Шарел Алън бе най-резултатна за победителките с 21 точки. По 17 отбелязаха Зорница Костова и Радослава Бъчварова, а пр...