12/14/10 00:25

Осасуна подхлъзна Валенсия в трилър на "Местая"

Валенсия не успя да стигне до победа над Осасуна в последния мач от 15-я кръг на Примера дивисион, и двата отбора закриха кръга със зрелищно 3:3. Загубените точки у дома допълнително отдалечиха колебливо представящия се състав на „прилепите” от върха, като те вече са на 15 точки зад лидера Барселона. Осасуна пък, въпреки незавидното си място в първенството, се опъна сериозно на „Местая”, и дори можеше да спечели двубоя. Още пред първото полувреме Валенсия дръпна сериозно, като Роберто Солдадо, Мариус Станкевичус и Ариц Адурис се разписаха в ра...