12/04/11 22:33

Билбао взе точка от Майорка, Гранада се отлепи от дъното, но закова там Сарагоса

Атлетик Билбао изкопчи точка от Майорка след 1:1 при гостуването си на „Иберостар“ в мач от 15-я кръг на Примера дивисион. В приповдигнат дух от успеха си в Лига Европа през седмицата, и осигуреното място на 1/16-финал, баските се справиха прилично, в отсъствието на нападателя Фернандо Йоренте. Алваро Хименес даде аванс на Майорка още в третата минута, възползвайки се от грешка на защитника на гостите Фернандо Аморебиета. Аморебиета обаче се реваншира на съотборниците си, и изравни в продължението на първото полувреме, когато засече с глава цен...