06/10/12 15:55

Франция постигна втора победа в група В на Европейската лига по волейбол за жени

Франция постигна втора победа в първия турнир на група В от Европейската лига по волейбол при жените, който се провежда във Варна. Французойките спечелиха победа с 3:1 гейма над аутсайдера в групата Швейцария .След изиграването си на трите срещи Франция е с две победи и една загуба. Швейцарките завършиха първия турнир без спечелен мач и само един гейм в своя полза. Франция завърши с 6 точки в актива си и геймово съотношение 7:5, докато Швейцария е без спечелена точка и геймово съотношение 1:9. По-късно днес е последният мач на българския н...