09/16/12 11:50

Лидерът Флуминензе падна от последния в Бразилия

Лидерът Флуминензе допусна изненадваща загуба с 1:2 от последния в класирането Гоянензе в среща от 25-ия кръг на бразилското първенство по футбол. Флуминензе е на върха с 53 точки актив, с две точки повече от Атлетико Минейро. Домакините, които играха без Фред, Деко и Вагнер, допуснаха първо поражение за последните си 12 мача в шампионата. Защитникът Диего Гиарета откри резултата в 18-та минута за гостите, а Рение покачи на 2:0 три минути преди почивката. Резервата Микаел върна един гол за Флуминензе в 64-та минута. Гоянензе остава на по...