12/22/13 22:16

Рилски спортист взе своето от Бургас

Черноморец продължава да е единственият отбор в мъжката НБЛ без победа до момента, след като записа резонна загуба от Рилски спортист с 83:98. Гостите от Самоков започнаха да коват преднина от първата минута и водеха през цялото време. След първите 10 минути те вече имаха аванс от 10, и макар че в началото на втория период Черноморец се доближи за кратко в резултата, до почивката отново Рилецо имаше двуцифрена преднина при 34:47. През второто полувреме нещата вървяха по план за самоковския тим, и разликата скочи до 23 точки, без Черноморец да и...