06/20/11 16:05

Медали за състезателите на Клуб по спортни танци „Блясък“

На 18.06.2010г. в гр. Варна се проведе Открит турнир по спортни танци организиран от КСТ „Кристал“ . В него взеха участие 105 двойки от цялата страна, сред които и три от двойките на поморийският Клуб по спортни танци „Блясък“ с треньор Веселин Тодоров.
Валентин Либчев и Денислава Дерменджиева останаха верни на себе си и отново се качиха на почетната стълбичка, наградени с бронзовите медали за 3-то място. В същия клас 9 Е Тодор Тодоров и Ваня Атанасова се класираха на 9 място от 14 двойки.
В клас 11 Е приятно изненадаха Константин Стоянов и Виолета Няголова, които също се класираха на 3 място и взеха бронзовите медали в своя клас.
Под ръководството на Веселин Тодоров , състезателите на КСТ „Блясък“ продължават да тренират за предстоящото Държавно първенство І ранг, което ще се проведе на 8, 9 и 10 юли 2010г. в гр. София.