03/28/12 07:23

Състезатели на Клуб по спортни танци „Блясък“ отново със златни медали

На 25.03.2012г. в град Пловдив се проведе Национален турнир по спортни танци организиран от КСТ „Алекс“-гр. Пловдив. В него взеха участие 155 танцови двойки от 57 клуба от цялата страна. Клуб по спортни танци „Блясък“ с треньор Веселин Тодоров се представи с две от състезателните си двойки . Валентин Либчев и Денислава Дерменджиева се състезаваха със 17 двойки в клас 11 Е и се качиха на почетната стълбичка окичени със златни медали. До финал достигнаха и Тодор Тодоров и Ваня Атанасова като заеха 5 място в клас 9 Е.  Двете двойки на КСТ „Блясък“ взеха участие и в тридневното Държавно първенство провело се на 09-11.03.2012г. в гр. София. В стандартната програма Вальо и Дени се класираха на 5 място във възрастова група Деца до 11год. , това беше първото им състезаниe след като преминаха в клас 11 Е. Тошко и Ваня заеха 7 място при Деца до 9 год. Състезателните двойки продължават да тренират за предстоящите състезания от спортния календар на Българска Федерация по спортн танци.