07/07/16 22:20

Франция се класира за финал на Европейското първенство по футбол

Франция се класира за финал на Европейското първенство по футбол,след като победи Германия с 2:0 с голове на Гризман в 45 минута /след дузпа/ и в 72-та минута на мача. Френският футболист има вече шест попадения от началото на турнира и се очертава като почти сигурен голмайстор на турнира. С днешните си два гола нападателят на Атлетико Мадрид задмина легендата Зинедин Зидан и се изравни с Тиери Анри по попадения на шампионати на Стария континент. Отборът на Франция ще срещне Португалия на финала на “Стад дьо Франс” на 10 юли.