08/07/10 20:05

Славия обърна Миньор за пет минути, за първа победа

Славия победи Миньор с 2:1 като гост и така записа първи успех за новия сезон, нанасяйки същевременно второ поредно поражение, при това с идентичен резултат, на перничани. Момчетата на Емил Велев показаха различни лица през двете полувремена, като озовали се догонващи в резултата се окопитиха след почивката, за да обърнат изоставането си от 0:1 до 2:1. Двубоят се игра на стадион „Осогово” в Кюстендил, тъй като стадионът на Миньор в Перник все още не е напълно готов за началото на сезона. Очаква се „жълто-черните” да играят следващото си домак...