08/16/10 23:36

Шалке прекрачи във втория кръг за купата, макар и без Раул

Отборът на Шалке 04 се класира за втория кръг за Купата на Германия, след като победи като гост Аален с 2:1. Новата звезда на тима обаче Раул Гонсалес не бе в групата за двубоя. Домакините влошиха положението си още в 18-та минута на мача, когато останаха с човек по-малко на терена. Двата гола за Шалке 04 реализира Джефесън Фарфан. Малко преди почивката той реализира първото попадение, а веднага след подновяването на играта за второто полувреме успя да изненада неприятно за втори път Аален. Едва в края на мача, в 82-та минута, домакините зап...