08/16/10 21:36

Байерн премина с лека стъпка във втория кръг за купата

Байерн Мюнхен стартира сезона по подобаващ начин. Баварците се класираха за втория кръг на Купата на Германия, след като разбиха като гост Германия Виндек с 4:0. Пред около 41 100 зрители момчетата на Ван Гаал надиграха категорично своя съперник, който се държа като с равен само в началото на мача. Байерн Мюнхен игра предимно с титулярния си състав. Шванщайгер и Клозе се разминаха на няколко пъти с гола в началото на мача, а първото попадение падна едва в 44-та минута. Мирослав Клозе успя да засече топката в мрежата след центриране на Контент...