06/20/10 15:40

Отборът „Ремиза” е регионалният победител в Каменица ФЕНкупа 2010

Отборът „Ремиза” спечели титлата регионален победител в полуфиналния зонален кръг на Каменица ФЕНкупа 2010 в Стара Загора. Събитието се проведе на стадион „Берое” този уикенд и събра истинските фенове на футбола и качествената бира. Старозагорският тим «Ремиза» извоюва първото място в оспорван двубой със съгражданите си от «Планета». Финалният мач между тях приключи с 3:1 след изпълнението на дузпи, след като редовното време финишира с 1:1. На трето място се класира тимът „Бодигард Юнайтед”, а на четвърто - отборът “Великолепната осморка”. Ф...