06/27/10 17:35

“Слънце” е регионалният победител в Каменица ФЕНкупа 2010 в Хасково

Феновете от „Слънце” спечелиха титлата регионален победител в полуфиналния зонален кръг на Каменица ФЕНкупа 2010 в Хасково. Събитието се проведе този уикенд и събра истинските фенове на футбола и качествената бира. Хасковският тим „Слънце” извоюва първото място в оспорван двубой с димитровградския отбор «Бригада». Финалният мач приключи с резултат 2:1 след изпълнение на дузпи, без отбелязан гол в редовното време. На трето място се класира тимът „Арда 1924” (Кърджали), а на четвърто - отборът “Ардапласт” (Кърджали). Сред останалите индивидуал...