10/31/10 21:04

Съперникът на ЦСКА Бешикташ записа победа в Турция

Съперникът на ЦСКА в Лига Европа – Бешикташ, записа победа в турското първенство с 2:1 над Сиваспор. Домакините успяха да вземат трите точки в мача от 10-я кръг без да се напъват особено. Бешикташ водеше в резултата с 2:0 още до 23-та минута. Дейвсън Бобо изведе своите напред само пет минути след първия съдийски сигнал. След натиск от страна на домакините, Несип Юсал се разписа за 2:0. Резултатът се задържа такъв до края на първото полувреме. След подновяването на играта Сиваспор опита да се върне в мача и успя да го направи в 67-та минута, ка...