Бразилия и Полша ще спорят за световната волейболна титла

Световният шампион по волейбол Бразилия ще защитава титлата си срещу домакина Полша след драматични и зрелищни победи в полуфиналите. Това ще е повторение от финала на първенството през 2006 г., когато "селесао" спечели с 3:0.

Бразилците се наложиха с 3:2 (25:18, 23:25, 25:23, 22:25, 15:12) над Франция в истински трилър и ще спорят за четвърта поредна титла.

Поляците спечелиха втория полуфинал с 3:1 (26:24, 28:26, 23:25, 25:21) над Германия в мач, в който Бундестимът...

Днес да почерпят

Проф. Борислав Стоев, художник, 87 г.
Валентин Никифоров, вицепрезидент на КНСБ, 62 г.
Владимир Атанасов, министър на образованието в правителството на Сакскобургготски, 59 г.
Живко Тодоров, кмет на гр. Стара Загора, 33 г.
Кети Маркова, съдия в Конституционния съд.
Д-р Марчела Колева, завеждащ отделението по медицинска онкология в МБАЛ "Софиямед". Проф. Борислав Стоев, художник, 87 г. Валентин Никифоров, вицепрезидент на КНСБ, 62 г. Владимир Атанасов, министър на образованието в правителството на Сакскобургготски, 59 г. Живко Тодоров, кмет на гр. Стара Загора, 33 г. Кети Маркова, съдия в Конституционния съд. Д-р Марчела Колева, завеждащ отделението по медицинска онкология в МБАЛ "Софиямед".

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7